ΑΜΕΣH ΕΓΓΡΑΦΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟ E-CLASS ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΤΟ MY-STUDIES ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΚΑΙ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ 2019-2020

Παρακαλώ όλους τους φοιτητές να γραφτούν άμεσα στο e-class των μαθημάτων που έχουν δηλώσει στο my studies για το χειμερινό και εαρινό εξάμηνο του 2019-2020.

Αυτό είναι απαραίτητο γιατί μόνο έτσι μπορείτε να ενημερωθείτε

1. Για τον τρόπο διεξαγωγής και τις ημερομηνίες των υπολειπόμενων εργαστηριακών ασκήσεων.
  2. Τον τρόπο εξέτασης του κάθε μαθήματος

Οι συνθήκες που αντιμετωπίζουμε είναι πρωτόγνωρες και δύσκολες για όλους. Προέχει όμως η υγεία η δική σας και των δικών σας ανθρώπων καθώς και του προσωπικού.

Σας παρακαλώ συνεργαστείτε με τους διδάσκοντες, δηλώνοντας εντίμως τη συμμετοχή σας όπου χρειάζεται,  ώστε να μπορέσουμε να προγραμματίσουμε με ασφάλεια το τέλος του εξαμήνου και της Εξεταστικής Περιόδου.

Η Πρόεδρος του Τμήματος Χημείας
Χριστίνα-Άννα Μητσοπούλου