ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑKΩN ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2020-2021

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία προπτυχιακών φοιτητών εξεταστικής Ιουνίου για το ακαδημαϊκό έτος 2020-21 του Τμήματος Χημείας, θα γίνει την Παρασκευή 01-10-2021 και ώρα 11.00 διά ζώσης στο κεντρικό κτίριο του ΕΚΠΑ Πανεπιστημίου 30.

Η συμμετοχή των ενδιαφερομένων πραγματοποιείται εφόσον:

• Έχουν ολοκληρώσει προ τουλάχιστον δεκατεσσάρων (14) ημερών τον εμβολιασμό για κορωνοϊό COVID-19 και επιδεικνύουν πιστοποιητικό εμβολιασμού, με ταυτόχρονο έλεγχο ταυτοπροσωπίας του κατόχου, ή
  • Έχουν πιστοποιητικό νόσησης, με ταυτόχρονο έλεγχο ταυτοπροσωπίας του κατόχου, ή
  • Έχουν διαγνωστεί αρνητικοί είτε σε εργαστηριακό έλεγχο για κορωνοϊό COVID-19 με τη μέθοδο PCR εντός του τρέχοντος 48ώρου.

Παρακαλείσθε όπως στείλετε νέο e mail επιβεβαίωσης για την συμμετοχή σας στην ορκωμοσία στο secr@chem.uoa.gr μέχρι και την Παρασκευή 24 -09-2021 με τίτλο «ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΥ – ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ».

Η χρήση της μάσκας είναι υποχρεωτική σε όλους τους χώρους. Η προσέλευσή σας θα πρέπει να είναι μία ώρα πριν την έναρξη της τελετής.