2η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-22

Οι επιλεγέντες στα μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών του Τμήματος Χημείας για το ακαδ. έτος 2021-2022 καλούνται να προσέλθουν για εγγραφή  την Τρίτη 12 Οκτωβρίου και την Πέμπτη 14 Οκτωβρίου 2021 (11:00-14:00) στη Γραμματεία του Τμήματος Χημείας προσκομίζοντας τα ακόλουθα δικαιολογητικά σε έντυπη μορφή:

 

  • Αίτηση εγγραφής με επισυναπτόμενη φωτογραφία στο αντίστοιχο πεδίο (επισυνάπτεται)
  • Αντίγραφο πτυχίου ή βεβαίωση περάτωσης σπουδών
  • Αναλυτική βαθμολογία
  • Βιογραφικό σημείωμα
  • Φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας
  • Τεκμηρίωση επαρκούς γνώσης ξένης γλώσσας
  • Για τους κατόχους τίτλων σπουδών του εξωτερικού βεβαίωση από το ΔΟΑΤΑΠ
  • Φωτοτυπία απόδειξης πληρωμής τραπέζης ή αίτηση απαλλαγής από τα τέλη φοίτησης σύμφωνα με τον Ν.4485/2017 άρθρο 35 (επισυνάπτεται)

 

Οι υποψήφιοι που επελέγησαν και είναι τελειόφοιτοι, θα ολοκληρώσουν την εγγραφή τους, αφού προσκομίσουν στη Γραμματεία βεβαίωση ότι ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους, με την περίοδο του Σεπτεμβρίου 2021 και εκκρεμεί η ορκωμοσία τους.

 

Καταβολή Διδάκτρων

Τα δίδακτρα  καταβάλλονται σε Τραπεζικό Λογαριασμό με αριθμό που τηρεί στην Alpha Bank ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας το πρώτο δεκαήμερο κάθε εξαμήνου. Αντίγραφα αποδείξεων πληρωμής τραπέζης κάθε εξαμήνου κατατίθενται στο Διευθυντή του ΠΜΣ και στη Γραμματεία του Τμήματος. 

 

Όνομα:

Eιδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

 

Tράπεζα:

ALPHA BANK AE

 

AριθμόςΛογαριασμού:

802002001000227

 

ΙΒΑΝ:

GR0301408020802002001000227

Swift/BIC:

CRBAGRAA

 

Αιτιολογία Κατάθεσης:              

Ονοματεπώνυμο & Κωδικός Πληρωμής Προγράμματος  

     

 

 ΔΙΙΔΡΥΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

 ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ-ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΛΚΟΟΛΟΥΧΑ ΠΟΤΑ

 ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: 15337 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.

ΑΝΤΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3.

ΒΑΡΔΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4.

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΤΖΑΝΙΩ

5.

ΒΙΤΩΡΑΚΗ ΑΝΝΑ

6.

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

7.

ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

8.

ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

9.

ΜΥΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10.

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

11.

ΠΑΠΟΥΡΤΖΗ ΑΝΘΙΑ

12.

 

ΠΟΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13.

ΣΟΥΦΛΑ ΑΛΙΚΗ

14.

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΧΗΜΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: 15363

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.

ΑΒΝΤΥΛΑΙ ΛΕΑΡΝΤΑ

        2.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3.

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ

4.

ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

5.

ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

6.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ ΑΝΝΑ

7.

ΛΑΚΙΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

8.

ΛΩΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

9.

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10.

ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

11.

ΜΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

12.

ΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

13.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

14.

ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

15.

ΣΟΥΦΛΑ ΑΛΙΚΗ

16.

ΤΣΟΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

 

*ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.

ΚΝΙΘΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2.

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΣΟΦΙΑ

3.

ΛΑΔΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

4.

ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

5.

ΤΕΤΤΗ ΕΛΕΝΗ

 *ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΕΣ ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ, ΟΙ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΘΑ ΕΓΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΩΝ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ.

 

 

ΔΙΙΔΡΥΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ:  : «ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ, ΝΕΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΙΦΟΡΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»(ΔιΧηΝΕΤ-ΕΑΑ)                                     

 

Ειδίκευση: ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.     

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

2.     

ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΥΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3.     

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.    Κ

ΚΟΚΚΟΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

5.     

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

6.     

ΜΠΑΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7.     

ΠΑΝΙΔΟΥ ΥΒΟΝΝΗ

8.     

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9.     

ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

 

Ειδίκευση: «ΝΕΕΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ»

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ

2.

ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3.

ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

 

Ειδίκευση: «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΙΦΟΡΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 1.

ΓΕΩΡΓΑΛΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

  2.          

ΠΑΛΙΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

         3.

ΠΙΤΣΟΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

         4.

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

         5.

ΤΣΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ