ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ

Αγαπητοί φοιτητές

Καλείστε τη Τρίτη 22/11/2022, στην αίθουσα διδασκαλίας ΑΝΟΧ και ώρα 09.00- 11.00 για το εισαγωγικό μάθημα στα Εργαστήρια Γενικής και Ανόργανης Χημείας Ι. Θα ακολουθήσει κατανομή φοιτητών στις ομάδες Τρίτης και Παρασκευής. Οι φοιτητές που θα ενταχθούν στην ομάδα της Τρίτης θα ασκηθούν αμέσως μετά στην εργαστηριακή άσκηση της Χημικής Κινητικής, σύμφωνα με το αναρτημένο πρόγραμμα στο eclass* ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-2023 .

*Για να λαμβάνετε τις ανακοινώσεις σχετικά με τα μαθήματα θα πρέπει να εγγραφείτε στην ιστοσελίδα του κάθε μαθήματος στο eclass. Αναζητήσατε τις οδηγίες εγγραφής στο my studies στην ιστοσελίδα του Τμήματος Χημείας.

Διαδικασία απόκτησης και ενεργοποίησης λογαριασμού στο MY-STUDIES

Οι διδάσκοντες